statystyki szczegółowe

Aktualności

20'min to za mało.

• autor: adminTecza, 2018-04-07 23:47

Sobotnie starcie z Orłem Bobrowniki zapowiadało się emocjonująco z kilku powodów,zespoły od jakiegoś czasu bardziej mobilizują się na przed tym meczem a dodatkowym smaczkiem jest fakt że w kadrze Orła jest pięciu byłych zawodników Tęczy.
więcej w rozwinięciu.....

Adam Olszówka (grający trener),Andrzej Latosińśki,Piotr Kacprowicz i Szymon Dźwigalski wybiegli w podstawowym składzie ....Orła Bobrowniki przeciwko byłemu klubowi i pokazali moc. Adam asystował przy jednej z bramek,Piotrek raz a Andrzej dwukrotnie pokonał bramkarza Tęczy.
Wszystko zaczęło się już w 3'minucie gospodarze wręcz rzucili się do ataków i szybko zdominowali nasz zespół a bramkę głową strzelił Andrzej.Sześć minut później Piotrek urwał się obrońcom i umieścił piłkę w siatce,przewaga Orła rosła z minuty na minutę i w 37'za sprawą Andrzeja wynik brzmiał 3-0!!!
Nasza postawa na boisku - w sumie jej nie było,biegaliśmy jak dzieci we mgle nie wiedząc co się dzieje a Orzeł panował nie podzielnie aż do 43'minuty kiedy to Daniel Janas zachował się najprzytomniej w polu karnym korzystając z nieudolnej próby wybicia piłki przez gospodarzy i pokonał Szymona.
Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była ............no właśnie jaka była oprócz tego że przebywaliśmy na boisku.
W drugiej połowie gospodarze dokonali kilku zmian i gra im siadła a ostatnie dwadzieścia minut to lekka przewaga Tęczy udokumentowana bramką Rafała,można było doprowadzić do remisu ale strzały Mateuszów Czapli i Jansa minęły minimalnie bramkę i porażka stała się faktem.

Podsumowując to na mecz trzeba wyjść od pierwszej minuty a nie dojechać na końcówkę i liczyć na cud,niestety nie popisał się też sędzia który nie podyktował dwóch ewidentnych karnych (po jednym dla każdego zespołu) oraz nie wyrzucił z boiska w sumie czterech zawodników w tym dwóch za wejście od tyłu w nogi przeciwnika.

Lks Orzeł Bobrowniki - Lks Tęcza Zendek 3-2(3-1).

1-0  03' A.Latosiński
2-0  09' P.Kacprowicz
3-0  35' A.Latosiński
3-1  43' D.Janas
3-2  75' R.Madej

Tęcza: Adrian Szeliga - Piotr Wrzask,Kamil Melicki(65'Tomasz Szydło),Tomasz Wyszyński,Mateusz Czapla, Dawid Szymański(46'Rafał Madej),Maciej Gnacik,Kacper Sroka(60'Sebastian Gwóźdź), Mateusz Janas, Daniel Janas,Bartłomiej Raś(75'Krystian Szczotka).