TSPN Nadzieja Bytom - Lks Tęcza Zendek 1-0(1-0).

• autor: adminTecza, 2017-06-26 13:43

Rywalem w ostatnim meczu tego sezonu była Bytomska Nadzieja i mimo że strzelamy trzy bramki gospodarzom to przegrywamy 1-0 kończąc mecz w 10 po kontuzji Mateusza Czapli który nie był w stanie kontynuować gry.
więcej w rozwinięciu ......

Ostatnie spotkanie,niby mecz o pietruszkę (żaden rezultat nie wpływał na miejsce zespołu na koniec)ale oba zespoły chciały zakończyć sezon zwycięstwem i ta sztuka udała się gospodarzom mimo że my strzelamy trzy bramki.
Mimo że do Bytomia pojechaliśmy w "11",Kamil Melicki nasz etatowy stoper musiał zaliczyć obowiązkową pauzę za kartki a Dawida Szymańskiego i Mariusza Kozioła zatrzymały obowiązki w pracy a Kacpra Srokę .......zawody, niestety los innych pozostaje nieznany :).
Bardzo słabe spotkanie w wykonaniu obu zespołów.oprócz kilku zalążków fajnie zapowiadających się akcji kibice oglądali typową B-klasową kopaninę której najjaśniejszą gwiazdą okazał się sędzia liniowy.
To właśnie sędzia boczny stwierdził że widział jak nasz brakarz dotyka piłki która go przelobowała i wymusił na głównym rzut rożny po którym tracimy gola,następnie podniósł dwa spalone zawodnikom gospodarzy -też niesłusznie ale na tym nie koniec.W pierwszej połowie zdołaliśmy strzelić gola wyrównującego,Mateusz Sośniak wchodząc z drugiej linii pokonał bramkarza NB ale kolega liniowego z drugiej strony nagle podniósł chorągiew sygnalizując pozycję spaloną - szkoda że nie tego zawodnika który był.
W drugiej połowie obraz gry się nie zmienia zespoły próbują coś poklepać i zagrozić bramce rywala,gorąc oraz nie najlepszy stan murawy ograniczają możliwości zawodników.Po raz drugi Mateusz Sośniak pokonuje bramkarza Bytomian i po raz drugi sędzia liniowy źle reaguje bo po raz drugi zawodnik wchodził z drugiej linii a zawodnik stojący na spalonym nie brał udziału w akcji.w 70'min kontuzji stopy nabawił się Mateusz Czapla i nie był w stanie kontynuować gry,mimo osłabienia w 85'min strzelamy trzeciego gola.
Rzut rożny wykonywany przez Krawczyka na bramkę głową zamienił Daniel Janas ale tu liniowy pokazał spalonego natomiast główny odgwizdał faul i tak strzelając trzy bramki przegraliśmy jeden do zera - brawo.

Podsumowując ostatni mecz to szkoda tej porażki bo na remis zasługiwaliśmy ale cóż stało się inaczej, większość miała w głowach już plany wakacyjne a nie bieganie za piłką tym bardziej słowa uznania należą się tym którzy w Bytomiu walczyli na boisku.Teraz zawodnicy udają się na krótkie urlopy i od 13 lipca zaczynają przygotowania do nowego sezonu.

Tspn Nadzieja Bytom - Lks Tęcza Zendek 1-0(1-0).
1-0 42'min Kukuła Daniel asysta ?

Nadzieja :

Tęcza: 12.Elzner Daniel - 9.Wyszyński Tomasz,17.Janas Daniel,3.Czapla Mateusz,2.Szydło Tomasz, 19.Jaskuła Aleksander,4.Gnacik Maciej,7.Krawczyk Tomasz, 6.Szczotka Krystian,10.Sośniak Mateusz ,11.Gwóźdź Sebastian.
trener: Mańka Zdzisław.

Żółte kartki: Sośniak,Janas.
Sędziowali: Plesz Marek(główny),Ruszkiewicz Karol i Hakuba Ignac(asystenci).