statystyki szczegółowe

Aktualności

Raport: 14 kolejka.

• autor: adminTecza, 2017-04-06 12:58

Wraz ze startem ligi wrócił co tygodniowy raport środowy redagowany przez portal sporttg.pl opisujący wszystkie mecze oraz strzelców bramek - zapraszamy do czytania.

Za nami pierwsza wiosenna kolejka B klasy. Czołówka zagrała w kratkę, a najgorzej z całej trójki wypadła Tęcza Zendek, która u siebie przegrała z Tarnowiczanką 0:1. Drugi Orkan zremisował z Rozbarkiem 1:1, a wygrał tylko lider z Miechowic, pokonując Sokoła Zbrosławice 2:0. Miejsce w tabeli poprawił natomiast Naprzód Wieszowa, a zasłużył na to wygrywają z Rodłem Górnik 2:1. Zwycięską bramkę dla Naprzodu zdobył w 84 minucie Arkadiusz Kozioł. Rezerwy Orła Miedary uległy na wyjeździe Bobrownikom 3:1, a drugi team Odry Miasteczko przegrał aż 1:5 z Nadzieją Bytom. Najciekawszy mecz odbywał się w Połomii. Outsider walczył ze Zgodą, ale w ostatecznym rozrachunku uległ 2:3. Zgoda prowadziła już 3:0 po bramkach Friedberga i Waltera (2 gole), ale Iskra w drugiej połowie potrafiła w 2 minuty zdobyć dwa gole i zrobiło się nerwowo. Był to jednak koniec festiwalu strzeleckiego i Zgoda zgarnęła 3 punkty.

NADZIEJA BYTOM 5:1 ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE
bramki: samobójcza 3′, Denis Glebowicz 34′, 42′, Jakub Jeżycki 40′, Patryk Huras 53′ – Karol Kosiarz-Podolski 75′

ISKRA POŁOMIA 2:3 ZGODA REPTY ŚLĄSKIE
bramki: Karol Jaworek 71′, Marcin Okrzesik 72′ – Łukasz Friedberg 19′, Tomasz Walter 30′, 67′

SILESIA II MIECHOWICE 2:0 SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
bramki: Mariusz Żywiołek 23′, Artur Siedlarczyk 38′

TĘCZA ZENDEK 0:1 TS TARNOWICZANKA
bramka: Adam Fiała 30′(karny).