Karuzela transferowa zakończona.

• autor: adminTecza, 2017-04-03 10:37

Jak zawsze przed rozpoczęciem rozgrywek w klubach dochodzi do zmian personalnych,nie inaczej było w naszym zespole,poniżej przedstawiamy ruch kadrowe w zespole Tęcza Zendek.

Przed rundą rewanżową do naszego zespołu dołączyło kilku nowych zawodników i mamy nadzieję że swoją grą i zaangażowaniem szybko wkomponują się do drużyny z korzyścią dla wszystkich zastępując tych którzy postanowili zmienić otoczenie.
Po rocznej przerwie do zespołu dołączył Piotr Surus,ten doświadczony bramkarz w ostatnim czasie reprezentował barwy Lks Naprzód Wieszowa.Piotr powinien wprowadzić większą rywalizację na tej pozycji co powinno być korzystne dla wszystkich.Po pół rocznej przewie do treningów wrócił Patryk Sapia który powinien bez problemów wywalczyć sobie miejsce na prawej obronie,kolejnym nowym zawodnikiem jest Krystian Szczotka wcześniej grający w Strażaku Mierzęcice na pozycji pomocnik-napastnik.W ataku mamy dwóch młodych zawodników którzy powinni wnieść doświadczenie oraz zdrową rywalizację na tej pozycji,pierwszym jest były zawodnik TS Tarnowiczanka, Łukasz Podzimowski który dobrze prezentował się w meczach kontrolnych.Drugi to Kamil Kozieł były zawodnik Strażaka Mierzęcice który dołączył do nas tuż przed startem ligi i z każdym treningiem powinien bardzie zespalać się z resztą drużyny.Klub prowadzi jeszcze rozmowy z dwoma zawodnikami których możemy zgłosić w po zamknięciu okienka.

Niestety nie obeszło się też bez rozstań,pierwszym który po dobrych występach w naszym zespole znalazł angaż dwie ligi wyżej to Mateusz Fabisiak, będzie  on teraz reprezentował barwy Cyklonu Rogoźnik występującego w Okręgówce Katowickiej.Do zespołu Mała Panew Cynków po pół roku postanowił wrócić Grzegorz Kalarus,do treningów nie powrócił Marcin Kocot który ostatni czasy narzekał na zdrowie.
Adam Olszówka został trenerem Jedności Strzyżowice a wraz z nim przenieśli się do nowego klubu Emil Urbańczyk,Piotr Gubała, Szymon Dźwigalski oraz Paweł Kucharski.

Wszystkich nowych zawodników serdecznie witamy na pokładzie i życzymy powodzenia i udanych występów w koszulce Tęczy Zendek,również zawodnikom opuszczających nasz klub życzymy powodzenia w nowych klubach i spełnienia sportowych oczekiwań.