Sparing:remis po słabej grze.

• autor: adminTecza, 2017-03-19 00:22

Sobotnie popołudnie zaskoczyło nas aurą,zimno,deszcz i silny wiatr towarzyszyły naszym zawodnikom podczas zremisowanego sparingu ze Strażakiem Nowa Wieś.
Więcej w rozwinięciu....

Sparing ze Strażakiem zaczynamy wysokim pressingiem i zmuszamy przeciwników do popełniania błędów,niestety gorzej wychodzi nam wykorzystywanie takich prezentów.Wraz z upływem czasu nasza gra zaczyna siadać a dodatkowo pozwalamy przeciwnikom na więcej z czego skrzętnie korzystają,ozdobą pierwszej połówki jest bramka Maćka Gnacika z 30metrów.
W drugiej połowie obraz gry nie za dużo się zmienia,nasza gra jest szarpana a momentami jest na takiej fantazji że zapominamy o wszystkim,tak jak w pierwszych czterdziestu pięciu minutach tak samo w drugich padają cztery bramki po dwie dla każdej ze stron.

Plusem było to że stworzyliśmy w całym meczu kilkanaście akcji z klepki,w trójkącie i mimo że nie zawsze oddaliśmy strzał czy wrzutkę wyglądało to dobrze,potrafiliśmy naszą przewagę udokumentować bramkami.
Minusem była frekwencja,brak pomysłu,nie realizowanie założeń taktycznych,samowola i strata czterech goli po szkolnych błędach.
Wniosek: do ligi pozostało dwa tygodnie,przed nami jeszcze jeden sparing oraz treningi na naszym boisku, błędy które popełniliśmy są do wyeliminowania i przy pełnym zaangażowaniu nie powinno być kłopotów - tak więc do roboty panowie bo czas ucieka.

Ks Strażak Nowa Wieś - Lks Tęcza Zendek 4-4(2-2).
Bramki: Tomek Krawczyk,Maciek Gnacik,Kacper Sroka x2,

Tęcza: Zawodnik Testowany - Dawid Szymański,Daniel Janas,Kamil Melicki,Tomek Wyszyński,Mateusz Czapla,Tomek Krawczyk,Maciek Gnacik,Mariusz Chęciński,Mateusz Sośniak,Kacper Sroka.