statystyki szczegółowe

Aktualności

Sparing:Unia lepsza o bramkę.

• autor: adminTecza, 2017-02-18 23:16

W drugim swoim sparingu zaliczyliśmy nieznaczną porażkę z wyżej notowanym rywalem,mecz stał na dobrym i wyrównanym poziomie a kolejni zawodnicy mogli pokazać trenerowi swoje umiejętności.
Więcej w rozwinięciu.....

W sobotę w Dąbrowie Górniczej na boisku Zagłębiaka zmierzyliśmy się z zespołem Unii Ząbkowice i mimo porażki było widać postęp w naszej grze a bramkę straciliśmy po kontrowersyjnym rzucie karnym (nabicie przypadkowe zawodnika przed linią pola karnego).
W całym meczu nie ustępowaliśmy rywalom mimo różnicy klas a przy odrobinie szczęścia i zimnej krwi powinniśmy strzelić kilka bramek.
Nasi rywale w całym meczu stworzyli sobie może cztery okazje do zdobycia bramki ale ani jednej nie wykorzystali,około 15min sędzia odgwizdał rzut karny który piłkarz Unii zamienił na bramkę.Gospodarze momentami grali bardzo mądrze utrzymując się przy piłce i próbując stworzyć sobie dogodne okazje do pokonania naszego bramkarza.
Nasz zespół przez pierwszy kwadrans nie za bardzo wiedział gdzie jest i co ma robić,gra była szarpana i było w niej więcej przypadku.Stracona bramka podziałała na nas mobilizująco i zaczeliśmy grać w piłkę a nie dwa ognie,jeszcze w pierwszej połowie swoje okazję zmarnowali Sośniak,Krawczyk,Sroka i Zawodnik testowany. Na drugą połowę wyszliśmy bardzie skoncentrowani czego efektem było około 9-10 okazji do pokonania bramkarza rywali(Sośniak,Sroka,Szydło,) ale niestety zawsze czegoś brakowało - zdecydowania,umiejętności,zimnej krwi,pomysłu i szczęścia.
Do końca meczu wynik się nie zmienił ale nasza gra wyglądała już dużo lepiej i miejmy nadzieję że progres się utrzyma i w następnych meczach zaprezentujemy się jeszcze lepiej.

KS Unia Ząbkowice - LKS Tęcza Zendek 1-0(1-0).
15' karny

Tęcza: Zawodnik Testowany - Patryk Sapia,Dawid Szymański,Zawodnik Testowany,Tomasz Wyszyński, Maciej Gnacik,Tomasz Krawczyk,Daniel Janas,Mateusz Sośniak,Zawodnik Testowany,Kacper Sroka.
po przerwie grali: Dominik Szydło,Mateusz Czapla.