Wywiad tygodnia: Daniel Elzner.

• autor: adminTecza, 2016-11-21 20:45

Kolejnym zawodnikiem którego przepytaliśmy jest nasz golkiper Daniel Ezi Elzner , jaki jest ,jak zaczynał i komu kibicuje to i wiele innych rzeczy możesz dowiedzieć się czytając nasz wywiad.

Admin: Cześć Daniel gratuluję czystego konta w ostatnim meczu.

D.E. : Witam, dziękuje !

Admin: Czy ktoś miał bezpośredni wpływ na to że zainteresowałeś się piłką nożną?

D.E. : Hm, w sumie nie, nikt w mojej rodzinie nie grał w piłkę, a bynajmniej nic o tym nie wiem, samo przyszło.

Admin: Jak to się stało że wybrałeś akurat pozycję na bramce? Jak dobrze kojarzę to zdarzały się kilka razy widzieć Cię w ataku!!

D.E. : Nie oszukujmy się, w polu trzeba biegać :D a tak całkiem poważnie, grę rozpocząłem na lewej obronie, ale to było w trampkarzach. Na różnych turniejach szkolnych grałem też w polu, z biegiem czasu (od gimnazjum) zacząłem grywać na bramce. Szczerze powiedziawszy jest to moja pozycja i dobrze się na niej czuję.. co do ataku to tak, masz racje, miałem chyba pięć występów w których zdobyłem dwie bramki i asystowałem dwa lub trzy razy, łut szczęścia, aczkolwiek fajnie było powiedzieć obrońcom drużyny przeciwnej, że strzelił im bramkarz :)

Admin: Jak się czujesz będąc ostatnią przeszkodą na drodze rywali do zdobycia bramki?

D.E. : Nie wiem jak to określić, po prostu bronienie ma w sobie to "coś" w czym się spełniam i staram się robić to jak najlepiej. Na pewno czuję się odpowiedzialny, bo właśnie jestem tą ostatnią osobą która broni zespół przed utratą bramki.

Admin: Na boisku jesteś tym który widzi najwięcej, ciężko jest kierować poczynaniami kolegów?

D.E. : Tak zgadza się, widzę najwięcej i staram się kierować obroną. Czy jest ciężko ? Nie, ponieważ z osobami z którymi gram w obronie bardzo dobrze się dogaduje. Oczywiście zdarzają się pomyłki, jak oni popełniają błąd, ja staram się to naprawić i vice versa, to działa w dwie strony. Mamy do siebie wzajemny szacunek, dlatego dobrze się zgrywamy.

Admin: "Ezzi" jest jakiś piłkarski idol na którym się wzorujesz?

D.E. : Artur Boruc, zdecydowanie.

Admin: A kibicujesz komu?

D.E. : Hm, Polskiej Reprezentacji !

Admin: Jaki jest Daniel Elzner,czym się zajmuje,jakie ma hobby?

D.E. : Jestem sobą, nie lubię się opisywać, Ci którzy mnie znają, wiedzą. Na co dzień jestem stolarzem, moje hobby to oczywiście piłka nożna, motoryzacja, siłownia i w mniejszym stopniu składanie modeli.

Admin: W ostatnich latach wiele się zmieniło w klubie,jak oceniasz to z perspektywy czasu?

D.E. : Racja, wiele rzeczy się zmieniło. Gram w tym klubie od 13 roku życia, czyli już 10 lat. Jak oceniam ? na pewno na duży plus, w końcu mamy boisko na okręgówkę :)

Admin: Czego można Ci życzyć?

D.E. : Zdrowia, szczęścia i jak najmniej kontuzji :)

Admin: Dzięki za poświęcony czas,życzę dużo zdrowia,meczy na "zero" i zero kontuzji :)