Remis na koniec.

• autor: adminTecza, 2015-06-21 19:23

Mimo że był to ostatni mecz sezonu, zebrani kibice nie powinni narzekać na brak emocji, dwukrotnie musieliśmy gonić wynik i dwukrotnie ta sztuka nam się udała.

Na mecz do Wieszowej jechaliśmy z zamiarem zakończenia sezonu zwycięstwem,ta sztuka nam się nie udała i musimy zadowolić się podziałem punktów ale czy jest to początek sezonu czy koniec każdy punkt przyjmujemy z szacunkiem.Od samego początku chcemy zaatakować rywala i to się nam udaje,staramy sie stwarzać okazje dla napastników czy pomocników,niestety nie potrafimy wykorzystać naszych prawie 100% okazji.Madej,Krawczyk,Sośniak,Czapla czy Gnacik mogli w pierwszej połowie wpisać się na listę strzelców ale ich strzały albo padały łupem bramkarza albo nie trafiały w światło bramki a kilka razy obrońcy byli lepsi. Tym czasem kolejny wypad pod naszą bramkę pozwala rywalom strzelić nam gola do szatni przy biernej postawie naszych zawodników a chwilę później sędzia zakończył pierwszą połowę.
Druga odsłona tego meczu to wymiana ciosów,akcja za akcję i coraz ciekawsze próby przedostania się na połowę rywala kontrami.Po jednej z nich Krawczyk decyduje się na strzał z ponad 30 metrów ale piłka przelatuje nad poprzeczką,chwilę później pada wyrównująca bramka.Mateusz Sośniak który ostatnio ma nosa do strzelania bramek daje nam remis i sygnał do ataku,niestety znów nie umiemy wykończyć kolejnych okazji.Na laurach nie osiedli nasi rywale i po kolejnym ataku znów mieli okazję do radości dzięki naszym błędom i złym kryciu.Do końca pozostało nie wiele czasu więc nasze ataki były już większą liczbą zawodników i większą determinacją,zostało to nagrodzone na dziewięć minut przed końcem.Kolejna nasza akcja i próba wrzucenia piłki w pole karne,tam jeden z naszych zawodników powalczył o piłkę zmuszając obrońców do błędu,piłka trafia do ustawionego przed polem karnym Mateusza Janasa który zdecydował się na strzał i piłka wpadła do siatki dając nam remis,do końca meczu wynik nie uległ zmianie i podział punktów stał się faktem.

Był to ostatni mecz sezonu 2014/2015 teraz zawodnicy udadzą się na zasłużone urlopy,a my postaramy się podsumowywać w kolejnych wiadomościach naszą drużynę oraz informować co gdzie kiedy.

Naprzód Wieszowa - Tęcza Zendek 2-2(1-0).
Kozioł 44',Goławski 69' - Sośniak 56',Janas.M.81'.

Naprzód: Telęga Dawid - Rakoszek Sven,Bulla Paweł,Prochota Dawid(76'Jagieła - Zając Amadeus),Hanusek Dawid,Sowa Arkadiusz,Oleśko Wojciech,Kozioł Arkadiusz,Goławski Tomasz,Sztyler Łukasz,Rudnik Paweł (75'Kurek Krzysztof).

Tęcza: Surus Piotr - Kocot Marcin(55'Zagórski Robert),Janas Daniel,Brzoza Sebastian,Wyszyński Tomasz, Sośniak Mateusz,Gnacik Maciej,Krawczyk Tomasz,Czapla Mateusz,Szymański Dawid,Madej Rafał(55'Janas Mateusz).

Żółte kartki: Hanusek - Brzoza.
Sędziowali: Plesz Marek - główny,Pękała Dawid i Radzikowski Ireneusz - asystenci.