Niegościnne Lasowice.

• autor: adminTecza, 2015-06-07 12:12

Dzisiaj pokazaliśmy że mamy wielkiego ducha walki i silny charakter,mimo porażki wieki szacunek dla zawodników którzy byli w Lasowicach i dzielnie bronili braw naszego klubu.

Na mecz w Lasowicach dojechaliśmy w ilości "10" zawodników, którzy mimo pięknej pogody i długiego weekendu postanowili napsuć krwi zawodnikom Iskry co mimo wszystko się udało. Zaczynamy i mimo braku jednego zawodnika atakujemy rywala,przejęcie piłki przez przeciwników i długie wybicie do przodu,brak zdecydowania i tracimy bramkę,na domiar złego chwilkę później tracimy zawodnika.W 12min kontuzji mięśnia dwugłowego doznał Adam Olszówka i już wiemy że do końca meczu walczymy w "9",ta sytuacja jeszcze bardziej na mobilizuje i dzielnie stawiamy czoła rywalom.Prawie do końca pierwszej połowy dzielnie broniliśmy się a na dodatek wyprowadzaliśmy groźne kontry,po jednej z nich i wrzutce Sośniaka,Gnacik główkowa wyprzedzając obrońców ale piłka trafiła w poprzeczkę.
Dobrze zorganizowana obrona naszego zespołu dawała się we znaki Lasowiczanom wprowadzając nerwowość w ich poczynaniach że mimo przewagi dwóch zawodników nie mogą strzelić kolejnej bramki,dopiero w końcówce wpadły dwa kolejne gole.
W drugiej połowie zmęczenie dawało się co raz bardziej we znaki i przewaga Iskry rosła wraz z każdą minutą,w piętnaście minut strzelili nam trzy gole,warto dodać że w między czasie Szymon Dźwigalski obronił rzut karny wykonywany przez kapitana Lasowic.Im dłużej trwał mecz tym większe spustoszenie w naszych szeregach siały przytrafiające się kontuzje naszym zawodnikom,najpierw Krawczyk a następnie Szymański który jeszcze wpisał się na listę strzelców oraz Dźwigalski.Każdy klub ma okres w którym następuje przebudowa aby w następnym sezonie powalczyć o jak najwyższe cele,teraz dosięgło to nas ale powoli krystalizuje się nasz sytuacja i wrócimy mocniejsi.

Wielki,na prawdę wielki szacunek dla naszych zawodników za poświęcenie,ambicję i wolę walki - dziękujemy.

Iskra Lasowice - Tęcza Zendek 8-1(3-0).

1-0 4min Polis Maciej
2-0 39min Polis Maciej
3-0 42min Polis Maciej
4-0 53min Cioch Mateusz
5-0 63min Drzyźla Michał
6-0 68min Drzyźla Michał
7-0 79min Piegza Dawid
8-0 80min Drzyźla Michał
8-1 82min Szymański Dawid asysta Zagórski Robert.

Iskra: Szeliga Adrian - Reichel Adam,Kulczyński Tomasz,Drzyźla Marcin(75'Kubik Krzysztof),Kandziora Szymon,Klich Wojciech,Drzyźla Michał,Toczek Damian,Domagała Damian,Ziora Michał(46'Cioch Mateusz), Polis Maciej(58'Piegza Dawid).

Tęcza: Dźwigalski Szymon - Brzoza Sebastian,Olszówka Adam,Wyszyński Tomasz,Szymański Dawid, Kocot Marcin,Zagórski Robert,Sośniak Mateusz,Krawczyk Tomasz,Gnacik Maciej.

Żółte kartki: brak.
Sędziowali: Damian Rosa(główny),Krzysztof Lizurek i Jerzy Piekarczyk(asystenci).

autor: ~ZwT 2015-06-07 23:24:44

avatar Pozostało wyciągnąć wnioski, trenować i wrócić z nowymi pomysłami, siłami i zmobilizowanymi zawodnikami (których chyba najbardziej brakuje). Mimo wszystko gratuluję "ducha Walki" i życzę powodzenia :)