statystyki szczegółowe

Aktualności

Niemoc trwa.

• autor: adminTecza, 2015-05-30 22:22

Niestety przegraliśmy kolejny mecz na własnym boisku,dzisiaj nasz przeciwnik wypunktował nas niczym rasowy bokser.Pretensje o ten wynik możemy mieć tylko do siebie i do nikogo innego.

Z różnych powodów mecz w roli gospodarza gramy mając tylko jedenastu zawodników,mimo to w pierwszej połowie przy mocno padającym deszczu dotrzymujemy kroku rywalom.Utracona bramka działa na nasz zespół mobilizującą i z czasem gra się wyrównała a na końcu nasz zespół osiągną minimalną przewagę ale nie przełożyło się to na bramkę wyrównującą.
Na drugą połowę wyszliśmy bez przekonania we własne umiejętności a zawodnicy Nitronu w ciągu czterech minut wybili nam piłkę z głowy zadając dwa szybkie ciosy.Po tych bramkach goście cofnęli się i czekali na przejecie piłki aby móc nas kontrować,niestety na boisku zagościła niedokładność i nieporadność szczególnie w naszym wykonaniu a składnych akcji było jak na lekarstwo.

0-1 11min - przerzut ze środka pola na lewą stronę tam nasz pomocnik dał się ograć zawodnikowi gości który strzelił bramkę.

0-2 50min - przejęcie piłki przez rywali i szybkie zagranie na lewą stronę a zawodnik NItronu przy biernej postawie obrony pokonuje Dźwigalskiego.

0-3 54min - widać że goście mają ten wariant opanowany i po raz kolejny wychodzą z kontrą lewą stroną i trzeci raz w tym meczu nasz bramkarz musi wyciągać piłkę z bramki.

Te pięć miesięcy jest bardzo ciężkie dla naszego zespołu i chłopakom należą się wielkie brawa za poświęcenie,ambicję i zdrowie które pozostawiają w każdym meczu walcząc o jak najlepszy wynik.
Do końca rozgrywek pozostały trzy mecze i w każdym będziemy walczyć o zwycięstwo budując fundament na przyszły sezon
- powiedział trener po meczu i tą wypowiedzią zakończmy relację z dzisiejszego meczu.

Tęcza Zendek - Nitron Krupski Młyn 0-3(0-1).
Kubik 11',50',Weber 54'.

Tęcza: Dźwigalski Szymon - Gnacik Maciej,Janas Daniel,Grzesik Łukasz,Wyszyński Tomasz,Urbańczyk Emil,Czapla Mateusz,Olszówka Adam,Sośniak Mateusz,Jansa Mateusz,Surus Piotr.