Wymęczone zwycięstwo.

• autor: adminTecza, 2014-09-14 12:23

Po meczu walki rzutem na taśmę zdobywamy trzy punkty.Niestety dopasowaliśmy się poziomem gry do naszych przeciwników co przełożyło się na styl gry.

Zaczynamy mecz z kilkoma zmianami w składzie wymuszonymi kontuzjami oraz obowiązkami zawodowymi ale z chęciom zgarnięcia trzech punktów.Niestety staje się to chyba tradycję że musimy pierwsi stracić bramkę aby się obudzić i zacząć grać to co potrafimy.
Bramkę tracimy w 9min po błędzie przy wprowadzaniu piłki do gry przez bramkarza i obrońców co skrzętnie wykorzystuję przeciwnicy a my zaczynamy grać w piłkę. Po pięknej akcji z "klepki" i pięciu podaniach zdobywamy gola wyrównującego za sprawą Muchy,który wykorzystał dośrodkowanie Sośniaka ale zamiast ruszyć za ciosem stajemy oddając pola rywalom.W tym okresie powinniśmy dobić rywala,ruszyć ze wszystkich sił a my pokazaliśmy jedną akcją że potrafimy i na tym koniec a to za mało aby wygrać mecz.
W drugiej połowie mecz się nam zaostrzył efektem czego było siedem żółtych kartek i jedna czerwona za zagranie ręką przez zawodnika gości.Zarówno przeciwnicy jak i my mieliśmy okazję do strzelenia bramki za sprawą Muchy czy Madeja którzy nie wykorzystali sytuacji sam na sam lub nie odegrali do lepiej ustawionego kolegi.dwie minuty przed końcem zdobyliśmy druga i jak się okazało zwycięską bramkę a kolejna asystę w tym meczu zaliczył Sośniak.
Wygraliśmy mecz ale nasza gra w niczym nie przypominała tego co pokazaliśmy w drugiej połowie meczu środowego,tak więc trzy punkty cieszą a styl gry pozostawia wiele do życzenia.

Tęcza Zendek - Orzeł Bobrowniki 2-1(1-1).
Mucha 11',Krawczyk 88' - Knapik 9'.

Tęcza: Elzner Daniel - Kocot Marcin(55'Kucharski Paweł),Janas Tomasz,Wyszyński Tomasz,Zawodniak Marcel(55'Madej Rafał),Janas Daniel,Olszówka Adam,Błaszkiewicz Marek,Sośniak Mateusz,Mucha Grzegorz(65'Krawczyk Tomasz),Grzesik Łukasz.

Orzeł:  Wiatrek Robert- Rabsztyn Sebastian,Kajdas Przemysław,Żyrek Jakub,Klusa Tomasz,Białas Mateusz,Rogowski Michał,Duś Łukasz,Hetmańczyk Łukasz,Knapik Paweł,Marczewski Paweł(78'Rabsztyn Maciej).

Żółte kartki: Janas.D.,Kucharski,Grzesik,Błaszkiewicz - Klusa,Żyrek x2.
Czerwona kartka: Żyrek
Sędziowali: Kalarus Sławomir(główny),Rał Zbigniew i Kosiński Dariusz(asystenci).